Haberler

Takdir Teşekkür Hesaplama

Takdir Teşekkür Hesaplama

Öğrencilerimizin takdir ve teşekkürü nasıl alacakları konusunda açıklamayı MEB Ortaöğretim Kurumları ödül ve disiplin yönetmenliği yapmaktadır. Takdir ve teşekkür belgesiyle ilgili açıklamayı yönetmeliğin 7. maddesinde bulabilirsiniz.

Takdir teşekkür hesaplama ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri aşağıdaki robotu kullanarak takdir ya da teşekkür hesaplamasını hemen yapabilirler. 6. sınıf takdir teşekkür hesaplama , 7. sınıf takdir teşekkür hesaplama , 8. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama, lise takdir teşekkür hesaplama ders notlarınızı girerken, yanlış girmemeye özen gösteriniz. Türkçe dersinizin notu 55’ten düşük olursa ya da herhangi bir dersiniz 45’in altında olursa hesaplama yapılmaz, çünkü belge alamazsınız. E-okul veli bilgilendirme sisteminde yazan her bir dersin dönem notu ortalamasını girin.

Takdir Teşekkür Nasıl Hesaplanır?

Sizde sınavdan almış olduğunuz notlarla takdir teşekkür hesaplamak istiyorsanız aşağıdaki linkten sınıfınızı seçerek kolayca hesaplayabilirsiniz. Takdir teşekkür hesaplama ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri aşağıdaki robotu kullanarak takdir ya da teşekkür hesaplamasını hemen yapabilirler. 6. sınıf takdir teşekkür hesaplama, 7. sınıf takdir teşekkür hesaplama , 8. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama, lise takdir teşekkür hesaplama ders notlarınızı girerken, yanlış girmemeye özen gösteriniz. Türkçe dersinizin notu 55’ten düşük olursa ya da herhangi bir dersiniz 45’in altında olursa hesaplama yapılmaz, çünkü belge alamazsınız. E-okul veli bilgilendirme sisteminde yazan her bir dersin dönem notu ortalamasını girin.

Online Takdir-Teşekkür Hesaplama

E-okulbilgi.com ile 4,5,6,7 ve 8. sınıf ile tüm lise (9.,10.,11.,12. sınıf) öğrencilerinin ağırlıklı puan ortalamasını ve alacağı başarı belgesini öğrenebilirsiniz. Yeni eğitim sistemine göre; karnenizde yer alan dönem sonu not ortalamanızı hesaplayarak alabileceğiniz başarı belgesini görebilirsiniz. Aşağıdaki listeden ilgili öğrencinin sınıfını seçerek takdir-teşekkür hesaplamanıza başlayabilirsiniz.

Arkadaşlarınla paylaşır mısın?

Takdir Teşekkür Hesaplama hakkındaki aklınıza takılan soruları aşağıdan öğretmen ve öğrencilere sorabilir, Takdir Teşekkür Hesaplama için bilgi alabilirsiniz..

Takdir Teşekkür Hesaplama Hakkında 1 Yorum:

  1. Arkadaşlar 6. sınıfa gidiyorum. 4+4+4 yüzünden 4. sınıfta taktir vermediler ama hepsi beşti. 5. sınıfta da hepsi beşti 6.sınıf ortalama 97,8571. İkinci dönemde takdir gelirse başarı belgesi alabilir miyim? Ne olur yardım edin..

Yorumlarını paylaşır mısın?

css.php